Viola, 37 years
Brno
Girl’s phone number
+420 778 005 590
Verified

Viola, 37 years

Brno

Basic information about girl Viola

Divine Body to Body massage from 37 years masseuse. I am so happy you finally found me. You must be sad, tired, miss the tenderness, relax and also a woman for fulfillinh your SEXUAL DESIRE. Everything you may dream about becomes reality with me. Divine curves. YOUTH & INNOVATION. BIDING EYES, TENDER TOUCH, WILD OIL MASSAGE FOR YOUR BODY, ORIENTAL TECHNIQUES, UNLIMITED HAPPY ENDS. My BODY to BODY massage is unique, I will gently massage you by hands, but at the same time I constantly use the BODY to BODY technique, using all parts of my body to YOUR SATISFACTION.I will oil us both. Then I glide on you COVERED ONLY IN THE VIRGIN OIL, with my breasts # 5, thighs, wiggling at you with a rounded ass, and in you a huge SEXUAL ENERGY wakes you up, making you the HARDEST Fighter…. When he is fully prepared, I will lead him way. The way is full of SURPRISE. He goes through gentle strokes, wild GAYS, CARE OF GODS, LOVE NIGHT and keeps moving on the edge of pleasure between Heaven and Hell. Where you have NEVER visited before, it can be revealed to you. I look forward to enjoying it and you will be leaving with FULL FORCE and COMPLETELY RELEASED and EMPTY INSIDE. It is a MEDICINE that you should indulge on a regular basis for your balance and health, it will keep you in constant condition. I prefer to massage it, grip it, irritate it and squeeze it, up to the LAST DROP. The right process, process and technique cause so intense tension that will not let you breathe and lead you to the complete OLYMP OF pleasure. You have a unique opportunity to experience the excitement, which is intended only for GODS, not Earthlings… I am easily and quickly accessible from the center of Brno along Křenová Street. I look forward to VIOLA 778 005 590 i SMS, whats app or viber, DAILY - min. 10 am to 10 pm, RESERVATION by appointment - Brno, Židenice, Viniční Street, with convenient parking in the street. I AM HERE FOR YOUR SATISFACTION & UNCERTAIN DELIVERY EXPERIENCE, without restraint ...

Ověřené foto

Height
173 cm
Weight
63 kg
Breast size
5
Languages

What can I do for You?

69
Anal sex
BDSM
Bondage
Deep throat
Accompaniment
✔ Erotic massages
Escort
Fisting
Footfetish
Classic
Lesbi show
Kissing
Massage
Prostate massage
Masturbation
Male anal sex
Oral sex
Oral sex without protection
Perverse
Piss
Strap-on
S/M
Sex on the phone

Availability / Opening hours (for brothels)

Monday
10:00 - 22:00
Tuesday
10:00 - 22:00
Wednesday
10:00 - 22:00
Thursday
10:00 - 22:00
Friday
10:00 - 22:00
Saturday
10:00 - 22:00
Sunday
10:00 - 22:00
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.