Switch Marie, 32 years
Prague 10, Na hroudě - Show on map
Girl from private Rimming privát
Girl’s phone number
+420 608 895 315
Verified

Switch Marie, 32 years

Prague 10, Na hroudě - Show on map
Girl from private Rimming privát

Basic information about girl Switch Marie

Hello gentlemen. I am a switch slim, tall and experienced girl. I offer complete service, I love non-traditional practices and beautiful lovemaking in all positions. Since I am a switch, I can be your obedient little girl or maid, who will swear or give you various orders that I will obediently perform, or I can be your dominatrix, a strict lady or a teacher who will command you. I enjoy all the roles and they do me well, do not hesitate to confide in me, I like your scripts that inspire me. Don't be shy to confide in me, nothing is impossible with me. For example, I offer the following services - erotic massages according to your wishes - culmination of hands, mouth or sex, unlimited climax, licking your testicles, licking your ass - luxurious rimming, piss - one-sided and two-sided, deep oral to the stop, male fisting, male anal strap-on limb, orgasm delay, double anal double-sided dildo me and you, ballbusting, facesitting, fetish, foot-fetish, electrosex, clinic - examination, enema, wax, disguise, I have rubber, latex and beautiful high boots and needles, light SM equipment - handcuffs, reeds, swatters, dents, masks, penis rings. In the apartment we have a gynecological chair and a cross for light SM practices. Sensual phone sex for credit is possible. I will send you my fragrant used panties in a letter for credit. Discretion is a matter of course. We are not private, only the two of us live here. Just call me in advance or write to WhatsApp, no SMS please. I look forward to. Marie.
Oral without condom, caviar and bloody SM practices I do not operate!

Height
177 cm
Weight
60 kg
Breast size
2
Languages

What can I do for You?

✔ 69
✔ Anal sex
✔ BDSM
✔ Bondage
✔ Deep throat
Accompaniment
✔ Erotic massages
Escort
✔ Fisting
✔ Footfetish
✔ Classic
✔ Lesbi show
Kissing
✔ Massage
✔ Prostate massage
✔ Masturbation
✔ Male anal sex
✔ Oral sex
Oral sex without protection
✔ Perverse
✔ Piss
✔ Strap-on
✔ S/M
✔ Sex on the phone

Availability / Opening hours (for brothels)

Monday
09:00 - 22:00
Tuesday
09:00 - 22:00
Wednesday
09:00 - 22:00
Thursday
09:00 - 22:00
Friday
09:00 - 22:00
Saturday
09:00 - 22:00
Sunday
09:00 - 22:00

Other girls from Rimming privát

2
22 years
+420 608 895 315
Verified
Prague 10
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.