Do bezvědomí

Erotické povídky a vtipy

Do bezvědomí

Napsala Vzteklinka

 

V ložnici sis mě odstrojil, celou opusinkoval včetně mých tajných zákoutí. Krásně jsem reagovala na tvé doteky a nastavovala ti místa, kde se mi to obzvláště líbilo. Hlavně u kundy jsem si tě přidržela dost dlouho na to, abych se stihla udělat. Měl jsi z toho radost. Sama jsem ti čůráka překontrolovala dlaní jen tak zběžně.

„Potřebuju tě už mít v sobě, vykouřím tě později, nevadí?“ Vůbec jsi nebyl proti.

Zasunul jsi do mé horké kundy a rozjel pořádnou mrdačku. Přirážel jsi jako divý a nahlas dával průchod svým choutkám. Nahoře, dole, zepředu, zezadu. Šukal jsi úžasně. V kundě mi horce pulzovalo a při každé změně polohy jsem na tvého čůráka čekala dychtivě rozevřená s odkapávajícími šťávičkami, které se změnily v proud, sotva se tvuj čůrák dotknul mé kundy…

Při tom pohledu ses přestal ovládat definitivně. Mrdal jsi mě jako svoji čubku a já jsem tě ještě povzbuzovala, ať mě vůbec nešetříš a pořádně mě mrdáš. Nedal ses pobízet dvakrát. Vrážel jsi do mě čůráka, jako bys ho chtěl vymáchat v mé kundě i s koulema. Mlátila jsem kolem sebe rukama a nepříčetně se zmítala v neutuchajícím orgasmu…

Nemohl ses mého vlahého těla nabažit. Sesunul ses z postele na zem a přitáhl mě rozkrokem k okraji. Byl jsi se svým dílem spokojený. Pohled na nádherně rozmrdanou kundu tě fascinoval. Ochutnal jsi mě. Za chvíli už jsi mě lízal, žužlal poštěváček, jemně brnkal jazykem do jeho vrcholu a jemně okusoval mé závojíčky jako zběsilý. Žužlání a okusování závojíčků se mi zamlouvalo. Patama jsem se zapřela o hranu postele a klínem doslova šukala proti tvé puse.

šukání do bezvědomí, fisting, lízání kundy bezpasaka.cz

„Děláš to nádherně, hmmm, pokračuj prosím….“ Sténala jsem, jako bys snad měl v úmyslu přestat, což jsi teda neměl…

Přidal jsi k lízání poštěváčku ještě prst do kundy. Pak druhý. Pak třetí. A pořád jsi měl pocit, že si žádám víc. Fascinovaně jsi přidal ještě malíček, který krom palce jediný zbýval venku. V kundě mi čvachtalo a šplouchalo a já se zmítala ze strany na stranu zcela pohlcená rozkoší.

„Děleeej, klidně mě roztrhej, narvi mi tam celou ruku,“ ječela jsem na tebe jako smyslů zbavená.

Palec už šel dovnitř hůř, ale vešel se. Vrážel jsi do poddajné kundy celou pěst, protáčel ji ze strany na stranu a mrdal, až jsem div neztrácela vědomí. Ve chvílích, kdy jsi měl ruku venku, vrhal ses do roztaženého tunelu jazykem a snažil se z jeho nitra vylízat, co jen šlo …

Když jsi měl ruku uvnitř, kvílela a snažila jsem se ti utéct, nehty ti škrábala předloktí. Když jsi byl venku, řvala jsem na tebe, ať mi tam tu ruku rychle narveš, jinak že se zblázním.

Byl jsi neuvěřitelný. Nedopřál jsi mi oddechu, dokud jsem zcela neodpadla. Vyčerpaně jsem ležela s nohama roztaženýma přes okraj postele. Zarazil jsi mi čuráka do zprzněné kundy a za mohutného přirážení do téměř bezvládného těla se přivedl k orgasmu. Nechal jsi mi cákance dopadat na mé zpocené tělo. Moc sis to užíval...

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Svázaná na hotelu

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Vzteklinka
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.