Recenze: WNBR aneb světová jízda naháčů na kolech

Erotické povídky a vtipy

WNBR aneb světová jízda naháčů na kolech

World Naked Bike Ride (WNBR) je mezinárodní nudistické setkání cyklistů, které se koná od roku 2001 každý rok během letních měsíců v mnoha městech celého světa. Největší „ride“ se pořádá v Londýně. Vedle zábavy má shromáždění také politický akcent.

  • Cyklistika má být atraktivním dopravním prostředkem ve městech a má být podporována.
  • Dále má veřejná nahota najít toleranci a akceptanci ve většinové společnosti. Klade se zde přitom důraz na osobní svobodu a možnost volby.
  • Mimo jízdu na kole jsou na setkáních vítáni i ostatní nemotorizovaní účastníci, jak pěší, skateboardisti, kolečkoví bruslaři atd. Nahota není závazná. Poselství „přijď tak nahý, nakolik se cítíš,“ vyjadřuje touhu po možnosti se volně pohybovat bez omezování osobní svobody své i ostatních, a přispět tak k pozitivní atmosféře ve městech.
  • Současně i symbolicky poukazuje na zranitelnost nemotorizovaných účastníků provozu.

WNBR jízda nudistů na kolech bezpasaka.cz

Vážně. Lidé jezdí nazí na kole historickým centrem Londýna. Proč to dělají? Oficiálně jde o protest proti přehnané motorizaci, že prostě všichni jezdí auty a že by lidé měli používat městskou dopravu. Zrovna v Londýně funguje dobře, ale v těch našich malých městech je to zoufalé. Já to jel. Ve skutečnosti jsem ale neprotestoval. Tedy vnitřně ne. Neletěl jsem tam protestovat, ale projet se nahý. Uznávám, jsem tak trochu exhibicionista a toto je docela zajímavá a hlavně legální akce. A nejede to pár trapných naháčů, jako v Praze, kde se pár ročníků konalo a jela to skupinka asi 30 chlapů. Tady to jezdí několik tisíc jezdců. Ano, většinou chlapi. A když ženská, tam má třeba kalhotky. Výjimka však potvrzuje pravidlo a nějaké zcela nahé, roztomilé, mladé a hubené dívky se účastní také. A to si nemohu nechat ujít.

Po práci jsem vyrazil na letiště do Vídně. Letenky nebyly drahé, do Vídně to mám asi 2,5 hodiny v autě, vlakem ještě rychleji. Lítá tam z toho víc a jsem tam rychleji, než v Praze. Mohl jsem zůstat i tady, ve Vídni se to totiž jezdí taky. Jen účast je poměrně chabá, pár stovek jezdců a dle fotek minimum dívek a nahá žádná. Možná to je jen trošičku konzervativnějším stylem Rakouska. No nic, odletěl jsem to Londýna a ubytoval se. Vybral jsem si nejzajímavější trasu s dobrou dostupností metra. Jezdí se několik tras, delší i kratší, z okraje Londýna nebo z centra. Celé dopoledne jsem měl volné a tak jsem v klidu posnídal a trošku se procházel po městě.

jízda naháčů na kole bezpasaka.cz

Dorazil jsem na vybrané místo srazu. Jeden chlapík tam byl, jinak klid. Zašel jsem si půjčit to londýnské kolo a čekal. Přijeli další cyklisti, co se mě ptali, zda se to jede odsud. Trošku jsme pokecali, že doufám, že jo. Bylo nás víc, kteří jsme to jeli prvně. Pak přijela pořadatelka. Prodávala zelené návleky na sedlo. Jedno jsem si koupil a poklábosil i s ní. Najednou se tam začali objevovat cyklisté. Bylo chladno, dokonce sprchlo. Už jsem se bál, že se to nepojede nebo to pojede jen malá skupinka. Ale je to nejspíš typické Britské počasí, protože se z ničeho nic začali objevovat cyklisté. A cyklistky. Postupně se svlékala trička a kreslilo se po těle. Pak šly dolů kalhoty a kreslilo se dál a pak ti odvážnější i slipy, kalhotky a podprsenky. Někteří oblékli i různé kostýmy. To jsme už stáli na trávě, okolo nás mnoho turistů a pozorovatelů. Japonci se s námi ve velkém fotili. Už jsem byl i já nahý. Po několika desítkách mávání do mobilů a mnoha selfíček jsme dostali pokyn se začít řadit. Byl jsem vepředu. Kousek od sebe kolo s reprobednami a docela dobrou muzikou. A vyjeli jsme.

Tisícovka nahých cyklistů s obnaženými čuráky si to v řadě za sebou jede silnicí. Nezapomenutelná podívaná. Někteří nás očekávali, jiní na nás s otevřenými ústy hleděli. Mávali jsme kolemjdoucím, řidičům i chodcům. Ochotně jsme se fotili s kolemjdoucími, když jsme zrovna stáli. Byla zima, ale najednou mně bylo teplo. Byl to adrenalin a hlavně nezapomenutelný zážitek. Takto jsme popojížděli ne příliš závratnou rychlostí Londýnem. Občas jsme někde stáli, občas jsme jeli rychle. Pár úseků jsme třeba přešli pěšky. Policie nám uvolňovala cestu, rodiče zakrývali oči dětem a smáli se tomu. Všichni se smáli, všichni se dívali. Vyloženě jsme nepobouřili nikoho.

sexy holky na kolech bezpasaka.cz

Z nějakého klubu vyšly holky a fotily se s námi. Fotili jsme se i s turisty. Japonky přímo šílely. Každý měl v ruce mobil. S někým si plácnout bylo těžší, než zaparkovat u obchodu o Vánocích. Všichni plné ruce. Ale byla to sranda. Na tři intervaly zelené jsme zablokovali taxikáře. Troubil, nadával. My zvonili. Pozvolnou jízdou jsme dorazili k nějakému parku. Tam byla přestávka. Už druhá, první byla někde na náměstí. Čekali jsme na skupinu z jiného startovního místa. Bylo nás tam tolik, že jsem nepostřehl, že se k nám někdo přidal. Ale promíchali jsme se a tak jsem viděl jiné lidi, než doposud. Pokračovali jsme. Od královského paláce to bylo dost husté, spíš jsme popocházeli. V nedalekém Hyde parku byl náš cíl. Byli jsme zajímavější, než všechny památky v Londýně. Každý se otočil a fotil raději nás. Pak jsme přijeli na okraj Hyde parku. Tam jsme se začali shromažďovat. Bylo nás hodně. Mnozí se oblékali a jeli pryč. Zbytek postával a fotil se s turisty a mezi sebou. A to bylo vlastně všechno.

Nevím, kolik lidí reálně protestuje. Spíš jde o sraz exhibicionistů a tak trošku bláznů.

No co, žijeme jen jednou, tak proč si to neužít. Letos jedu znovu.

Kdo má začátkem června čas a šlípne do pedálů se mnou?

 

© Bezpasaka.cz

odběr článků bezpasaka.cz

Přečti si článek nebo povídku:

Tantrická masáž jako nevšední erotický zážitek

Erotické masáže. Jak a dle čeho vybrat kvalitní masérku?

Sex v sauně

Aleš (32): Roční aférka s vášnivou milfkou

Autor: 
Sexuh
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.