Moje první lesbická zkušenost

Erotické povídky a vtipy

Moje první lesbická zkušenost

Bylo to ještě na střední, měla jsem čerstvě osmnáct a ve škole jsme dostali ředitelské volno kvůli odstávce vody. Většina kamarádek ale byla ve škole, takže jsem měla celou středu jen pro sebe. Dlouho jsem spinkala, a když jsem se kolem jedenácté vyhrabala z postele, začala jsem hledat nějaký ten film, abych se do ní mohla zase vrátit. Vzala jsem si notebook a začala hledat ve stažených souborech, co jsem dlouho neviděla. Nic mě nezaujalo a tak jsem se rozhodla strávit trochu toho času na erotickém chatu, vždyť je to taky někdy tak trochu komedie. Ještě jsem ani nestihla napsat, že jsem v postýlce a už jsem měla desítku uživatelů v šeptacím okně. Všem jsem se snažila poctivě odpovídat, jen občas jsem na nějakého zapomněla. Nechtěla jsem reálnou schůzku, spíš nějaký pokec. A jak to tak bývá, kromě chlapů mi odpovědělo i několik párů, co chtějí trojku. Odpověděla jsem to, co vždy, že jsem to s ženou nikdy nezkoušela, a že se na to necítím.

Přesto jsem si s jedním párem, údajně jsem si psala se slečnou, ale jeden nikdy neví, pár fotek vyměnila. Po nějaké době mi napsala uživatelka, která se představila jako Hanka, byla taky z Olomouce, jako já, a měla 42 let. Taky se mě zeptala, jestli mám se ženou zkušenost, odpálkovala jsem ji tím, co všechny ostatní, že ne a že se na to necítím. Nedala se a poslala mi svou fotku. Na ty roky nevypadá, ale kdo ví, jak stará je ta fotka. Chvílemi jsem měla pocit, že mi píše chlap. Zajímalo ji, kdy jsem to naposledy dělala s klukem, jak jsem dole upravená, kdy naposledy jsem se holila a mnohé další třeba i ohledně orgasmů. Vždy jsem stejnou otázku opětovala a tak jsme se o sobě víc dozvěděly. Zopakovala mi nabídku na schůzku, já napsala, že by mohla být moje mamka. Poslala smajlíky a odepsala, že jí klidně můžu říkat mami. Protože jsem tím zazdila odpověď na tu otázku, zeptala se znovu a já jednoznačně odmítla. Psalo se mi s ní hezky, ale pořád to mohl být chlap.

Postupně mě začala přemlouvat, že nemusí o nic jít, že se na ni můžu třeba jen dívat, jak bude nahá, jak si bude hrát. A nebo naopak, že ona mi svlékne jen šaty, můžu si nechat spodní prádlo a pokecám o všem možném. Poznala, že mě nahlodala vyzkoušet něco nového a poslala mi svou adresu. Jsou to 4 zastávky tramvají, to je skoro za rohem. Ještě chvíli mě přemlouvá, že vše bude v mé režii, až se já, mladá, zvědavá a možná i hloupá, nechám přemluvit a slíbím jí příchod za hodinu. V mé režii, to je fajn, ale co vlastně chci? Co od toho očekávám? Že mě nějak zaškolí? Dokážu vlastně na nahou ženu sáhnout? Jako na oblečení samozřejmě ano, s holkou jsem se už i líbala, ale to jen proto, že jsme chtěly vyprovokovat kluky. To skoro ani líbání nebylo. Přestávám řešit to, co asi nevyřeším a začínám se zaobírat takovou tou klasickou otázkou, co na sebe. Kdybych měla rande a chtěla skončit v posteli, je to jasné, ale co sakra na ženskou? Stojím ve svém pokoji a možná i trochu lituji, že jsem si nepustila nějaký ten film. Začínám se líčit, ne jako každý jiný den, ani ne jako do divadla, tak nějak něco mezi. Stále řeším oblečení. Kašlu na to, o nic nejde, je skoro poledne, tak si konečně svlékám noční košili, oblékám bílou podprsenku ze včerejška, bílé, samozřejmě čisté kalhotky a šortky s tílkem. Pak ještě bílé kotníčkové ponožky, obouvám si tenisky a vyrážím do neznáma.

první lesbický sex Bezpasaka.cz

Přicházím na zastávku, tramvaj už vidím v zatáčce, tak nastupuji a dřív, než si rozmyslím, jak ji pozdravím, zase vystupuji a jdu dle pokynů až k jejímu domu. Stojím před domem a odhodlávám se. Zároveň přemýšlím, jak ji sakra pozdravit. Na chatu jsme si tykaly a pozdravily se "ahoj", ale v reálném světě je to blbé, vždyť je to cizí ženská. Nějaká bába na mě hledí z okna a čeká, co udělám. Nadechnu se a dřív než vydechnu, udělám první krok směrem ke zvonkům a zvoním na domluvený zvonek "Kolářovi". Chvíli se nic neděje, už se začínám otáčet na podpatku, když se ozve: "Prosím?" "Tady Lucka,"odpovídám a chvěje se mi hlas. "Ahoj, pojď dál, úplně nahoru," ozve se příjemný hlas. Stoupám tedy po schodech až do nejvyššího patra, kde už jsou v bytě přímo naproti schodiště otevřené dveře a v nich stojí usměvavá paní. Vypadá přesně tak, jako na té fotce. Je to hubená blondýnka, má vlasy po ramena, oblečené letní volné šaty s velkým výstřihem, asi bez podprsenky a je bosky. Nehty na rukách i nohách má nalakované rudým lakem. „Dobrý den,“ zdravím ji ještě ze schodů. „Dobrý? Ahoj. Snad jsme si tykaly, ne? Já jsem Hanka,“ opravuje mě. „Ahoj, já jsem Lucka,“ opravím se a usmívám se na ni. Pak mě pozve dál, boty si nechávám na šlapáku před bytem a jdu dovnitř.

Stojím v ponožkách na chladné dlažbě, ukazuje mi koupelnu, abych si umyla ruce, což udělám. Poté mi nabídne oběd. Prý není kdo ví jaká kuchařka, má jen špagety. Mám trochu stažený žaludek a před chvílí jsem snídala, ale ona má zřejmě hlad a tak, abych neurazila, přijímám tuto netradiční předehru, sedám si v kuchyni a dostávám špagety s kečupem a sýrem. Hanka si naloží taky. Nemluvíme, jen se na sebe občas podíváme a obědváme. Rozhlížím se po kuchyni, přemýšlím, jestli je i na kluky nebo jen na holky. Nikde nevidím společné fotky třeba z dovolené, nevidím žádné fotky. Ani na ledničce nic není, my ji máme doma plnou fotek a magnetků. Snažím se vymyslet, jak položit otázku. V tom uslyším klíče a pak otevření dveří. „Ahoj, mami,“ ozve se mladý dívčí hlas. „Ahojky,“ odpoví Hanka. Pak do kuchyně přijde holka, možná v mém věku, spíš trochu mladší. Má podobné šaty, jako její mamka, jen navíc jdou vidět ramínka od podprsenky. Taky je bosky. „Ahoj,“ kývne na mě. „Dobrý čau,“ vyhrknu ze sebe s plnou pusou a přihlouple se usmívám. „Jé, ty máš návštěvu? Budu u sebe, kdyby něco,“ řekne Hance, svojí mamce a odejde do vedlejší místnosti. Překvapivě se na Hanku dívám. „To je moje dcera Aneta,“ řekne mi s úplným klidem. Znervózním ještě víc, nejen, že jsem u někoho cizího v bytě, nejen, že nevím, co se bude dít, ale ještě má dceru mně vcelku podobnou a to si bude se mnou hrát? Nebo za mnou pošle tu svoji holku? Co když se na nás bude dívat nebo se dokonce přidá? To je zvrácené. Nijak to nekomentuji a celou scénku přecházím jen s kývnutím hlavy ve smyslu "aha". Pak přemýšlím, jaké by to bylo, kdyby si moje mamka vodila domů mé vrstevnice a hrála si s nimi, kdybych věděla, že za tou zdí jsou obě nahé a dělají kdo ví co, jestli by mi to vadilo. Vadilo!

Dojídáme obě najednou, posílá mě do obývacího pokoje, prý hodí nádobí do myčky, nachystá jídlo Anetě a přijde za mnou. Mám si pustit televizi. Přicházím do obýváku, hned vedle pokoje Anety. Sedám si tedy do křesla, beru ovladač do ruky a procházím jednotlivé kanály od jedničky až kdo ví kam. Je skoro jedna hodina, to nikdy není v televizi nic zajímavého, takže to nechávám na nějaké animované prkotině. Pak Hanka vybídne Anetu, že to má nachystané, zavře dveře od obýváku a sedne si na pohovku. Chvilinku se obě díváme na televizi, já vůbec nevím, jak začít. „Přemýšlela jsi, jak to provedeme?“ přerušila Hanka ticho. Kývnu souhlasně hlavou. „A jak?“ zeptá se mě. Pokrčím rameny, že nevím a začneme se obě smát. Slyším jít Anetu do kuchyně. „Pro začátek si pojď sednout ke mně,“ a položí ruku na pohovku vedle ní. Přesedám si tedy. Zeslabuje televizi, prý, aby nás nerušila a pokládá svou ruku na mé stehno. „Říkala jsem, že to budeš mít ty ve své režii, to stále platí. Trochu se stydíš, viď? Já tedy začnu a kdyby cokoliv, zastavíš mě, jo?“ začne na mě zlehka a já zase jen kývnu souhlasně hlavou. „Vadí ti tvá nahota tady přede mnou?“ zeptá se mě a já snad ze sebe dostávám první slovo od doby, co jsem vstoupila do bytu: „Nevadí.“ „A jsi schopná mi říct, co můžu a co nemůžu dělat?“ snaží se ze mě dostat nějaké informace. „Nenapadá mě nic, co by mi vadilo,“ špitnu a jsem štěstím bez sebe, že už zase mluvím. „Tak se tedy postav tady přede mě,“ řekne a ukáže na místo před sebou. Stojím tedy před ní, ona sedí a usmívá se na mě, já se taky snažím usmívat. Oběma rukama mě chytne za stehna, pak jednou rukou za ruku a vstane.

žhavá lesbická láska bezpasaka.cz

Pořád se usmívá, snaží se mě uklidnit. Dívá se mi do očí. Pustí mě a dá obě ruce na má prsa. Chvíli se na sebe díváme. Potom pomalu sjede k mému pasu, chytne tílko a začne ho velmi pomalu vyhrnovat až ke krku, dám ruce nahoru a ona mi ho svlékne. Pohodí ho na pohovku a zase mi chytne prsa, která jsou v podprsence. Trochu je pomačkává. „Nechceš se taky přidat?“ ptá se mě a já chytám svá prsa i do svých rukou. „Ale ne, já myslela ty moje, jestli je taky nechceš zkusit,“ řekne mi s klidem v hlase, zasmějeme se a já chytám její prsa přes šaty do svých rukou. Pohled na nás musí stát za to, jako dva blázni. „Můžu pokračovat?“ zeptá se mě Hanka a já kývnu hlavou. Pustí mě, já ji taky a sedne si. Velmi pomalu začne na mých kraťasech rozepínat horní knoflík, potom se mi zadívá do očí, jako by očekávala nějaké svolení. Já se na ni dívám, ale bez reakce, ani nic nenaznačím a čekám, co bude. Chytne tedy i zip a začne ho ještě pomaleji rozepínat. V polovině se zastaví a podívá na mě. „Dýchej Luci,“ se smíchem mi řekne a začneme se obě smát. Trochu odlehčila situaci, to mi pomohlo.

Znovu tedy chytne zip a dojede až dolů. Do rukou chytne obě nohavičky a začne je pomalu stahovat. Trochu roztáhnu nohy, aby jí to šlo lépe. Kraťasy mám na stehnech, jdou mi vidět celé kalhotky, v tom se ozve ťukání, za dveřmi je Aneta a ptá se mamky, jestli neviděla tablet. „Jo, je tady na stole,“ oznamuje jí Hanka. „A můžu vstoupit?“ zeptá se Aneta. Já stále stojím před Hankou, drží mi kraťasy a zadívá se na mě. Nic neřekla, ale očima jako by se zeptala, jestli může. Pokrčím rameny, chtěla jsem tím říct, že nevím, tedy naznačit, že ne. Po tomto gestu Hanka odpovídá: „Jo, ale rychle.“ Strhnu pohled na dveře, Aneta je otevře dokořán a dlouhými kroky si to míří ke stolu, o který se skoro opírám. Na sobě má stále ty samé šaty, ve kterých přišla. Já tam pořád stojím v podprsence, v kalhotkách, s kraťasy nad koleny, které mi Hanka drží a v bílých ponožkách. Aneta mě sjede očima od hlavy až k patě, usměje se na mě snad úplně stejně, jako její mamka, vezme tablet a cestou ke dveřím řekne: „Už vás nebudu rušit, klidně pokračujte, jako bych tu nebyla.“ Zavře dveře a Hanka se mě jen zeptá, jestli může pokračovat.

Překvapeně kývnu hlavou a tak stejně pomalou rychlostí stahuje kraťasy až k mým kotníkům. Pomůžu jí je tedy svléknout a ona je odloží na tílko. „Tak se zase vystřídáme, ne?“ ptá se mě a u toho vstává. Nic neřeknu, ale je to jasné a tak chytnu její šaty a normální rychlostí je vyhrnu až k jejímu krku a pak je svléknu. Položím je vedle svého oblečení. Hanka už je jen v kalhotkách. Obě si sedneme, já mám svou ruku na jejím stehně, ona má svou ruku na mém prsu. Začne se ke mně pomalu naklánět. Prvně nevím, co má v plánu. Blíží se svou hlavou k té mé, takže mi to dojde. První mi dá jen malou pusu, jako kdyby na rozloučenou. Když vidí, že se nebráním, začne mě líbat. Pootevřu pusu a hned mi do ní strčí jazyk. Když s ním zajede zpět, oplatím jí to. Na chvíli toho nechá, zadívá se na mě, obě se najednou usmějeme. Je to příjemné, trochu té nervozity ze mě spadlo. Klekne si přese mě obkročmo, sedne si na mé nohy, chytí mě rukou za hlavou, přitáhne mě k sobě a začneme se líbat. Já jí jednou rukou taky držím za hlavou, druhou jí mačkám prso. Má celkem pevné trojky, já mám dvojky. Trochu se rozvášníme, kdybych nedržela její vlasy, myslela bych si, že se líbám s klukem. Jednou rukou mě drží prso, druhou mi hladí kalhotky. Pak mě obejme a za stálého líbání mi rozepne podprsenku. Pustím ji a natáhnu ruce, aby mi ji mohla svléknout. To taky udělá, naše rty se od sebe ani nevzdálily.

Konečně se začínám vzrušovat, myslela jsem, že to ani nepřijde. Svou ruku dostanu k jejím kalhotkám a začnu je hladit stejně, jak to dělá ona mně. Dokonce jeden prst na chvilku strčím i za gumičku u jejích kalhotek, pak se ale trochu odtáhne a tak mi prst vyklouzne. Políbí mi bradu, potom krk a pak už začíná ocumlávat mé bradavky. Hezky je střídá. Obejmu ji nohama i rukama. Ona mě chytí jednou rukou za bok, druhou si střídavě hraje s mými vlasy a s druhým prsem. „Sedni si,“ špitnu. Všeho nechá a sedne si. Já hned zopakuji její polohu, sednu si obkročmo na její klín a vrhnu se přímo na její prsa, přesně tak, jak mi to před chvilkou ukázala. Jednou rukou mě chytne za zadek, druhou chytne mou ruku a dá ji na své ňadro. Pak mě začne hladit po vlasech a zádech. Střídavě se líbáme, střídavě jí líbám prsa. Rukou zajede pod kalhotky a začne mi hladit zadek. Už se líbáme dlouho, přestanu a čekám, že udělá další krok. Díváme se na sebe a řekne mi: „Tak krásně ses rozjela, nechceš pokračovat už sama?“ Neodpovím, jdu rovnou na věc. Sednu si vedle ní do pololehu, polosedu. Udělá to samé. Pravou rukou jí chvilku hladím prsa, pak začnu sjíždět a už jí hladím kalhotky, zase vyjedu trochu nahoru a opět sjedu na kalhotky. Do třetice už zajedu pod ně. Prostředníček mi rovnou zapluje do úžasně vlhké a teplé štěrbinky. Úplně mě přeběhne mráz, ten zvláštní pocit, že mám ruku na pipině, ale ne na svojí. Hned ruku vytáhnu a zopakuji to.

Tentokrát zajedu kapičku hlouběji, už smočím dva prsty. Je vidět, že to Hanku vzrušuje. Sedíme vedle sebe, začne mě svojí levou rukou hladit na stehně a z boku zajede i pod kalhotky. Pohrává si s tím úzkým kouskem látky na boku kalhotek. Chytne mě za ruku, kterou mám v jejích kalhotkách. Vytáhne ji. Vstane. Klekne si přede mě. Sundá mi jednu ponožku, hned i druhou. Téměř si lehne na mě a začne mi líbat prsa, ale jen krátce, hned začne klesat. Ještě se pozastaví u pupíku a pak až na samém začátku mých kalhotek. Olizuje kůži u okraje prádla, rukou mě hladí přes ně po pipině. Mírně roztáhnu nohy. Z boku chytne kalhotky a pomalu je odsune stranou. Ani je nesvlékne a už vidí celou mou kundičku. Chvíli se na ni jen tak dívá. Pak přejede jazykem od horního okraje kalhotek, přes kalhotky samotné, až na odhalenou kundičku, do které jazykem okamžitě zajede. Úplně se orosím a zatnu pěsti. Můj první orální sex se ženou. Podívá se mi do očí a znovu ji pořádně olízne od spodu až po vrch. To ještě párkrát zopakuje a pak mi do ní začne velmi pomalu vjíždět prstem. První se jí to nedaří, ale na třetí pokus už je vevnitř. Pomalu začne zajíždět a vyjíždět. Navzájem se díváme do očí, já je jen občas na chvíli zavřu.

super lesbicky sex povídka bezpasaka.cz

Začne zrychlovat, pak přestane a okolí svého prstu v mé kundičce začne olizovat, po té znovu zajíždí a vyjíždí. Vytáhne prst a s neodolatelným výrazem ho olízne. Celé to zopakuje, jen pro tentokrát začne svůj prst dávat k mým ústům a já její prst obalený vlastní šťávičkou, s podobně blaženým výrazem, jako před chvílí měla ona, olizuji. Vůbec to není špatné. Kalhotky se mi vrátí na své místo, tedy zahalí to, co se neukazuje. Začneme se líbat, stále cítím tu nově objevenou chuť i z jejího jazyka. Sedne si vedle mě a řekne: „Stoupni si.“ Vstanu před ni, přibližně stejně, jako když mi svlékala šortky. Chytne mě z boku oběma rukama za kalhotky a začne je stahovat až ke kotníkům, kde jí už pomůžu. Konečně jsem nahatá. Obě ruce dá na můj zadek a přimáčkne mě k sobě. Hlavu zaboří do mého klína a začne dělat s jazykem něco neuvěřitelného. Úplně perfektně ví, kde a jak má lízat. Je to neuvěřitelné, nic takového jsem ještě nezažila. A to ani, když si to dělám sama. Instinktivně jsem několikrát pomalu roztáhla nohy, rukama jsem její hlavu tlačila k sobě. Poprvé jsem dnes začala vzdychat. Snažila jsem se to mírnit, myslela jsem na Anetu, ale pak jsem se tomu oddala naplno. Už to začalo vypadat na vyvrcholení, když přestala a řekla: „Já chci taky.“ Sedla jsem si a ona si stoupla přede mě, stejně, jako jsem byla před chvílí. První jsem jen odsunula její kalhotky na stranu a bez váhání poprvé olízla cizí mušličku. Další meta, oboustranný orální sex si můžu odškrtnout.

Byla to jiná chuť, ale nebyla špatná. Nevím, která je lepší, ale možná ta její. Zvedla jsem oči vzhůru, dívala se na mě. Pak jsem, stejně jako mě to naučila, zajela prstem do jejích útrob. Po chvíli i druhým prstem a začala jsem ji lízat po okolí. Prst jsem vytáhla, vstala a dala jí ho do pusy. Nejen, že ho olízla, dokonce svým jazykem rejdila i po mém prstu. Zase jsem si sedla, chytla její kalhotky z boku, přesně tak, jako ona. Rukama jsem trhla prudce dolů. V okamžiku je měla u kotníků. „Ty divoško. Jsem tě nějak rozpálila,“ řekla se smíchem. Pomohla mi svléknout její kalhotky, na její větu jsem nereagovala, měla jsem jiné starosti. Rukama jsem ji chytla za zadek a přitáhla k sobě. Olízla ji pěkně od spodu až po vrch a pak se snažila dělat jazykem co nejvíc pohybů, stejně, jako ona. Myslela jsem, že tohle mi bude vadit, ale je to fajn. Rukama mě hladila po vlasech. Po poměrně krátké době mě přestal jazyk poslouchat, asi jsem ho přetáhla. Začala jsem do ní zajíždět prsty, co nejrychleji až jsem ucítila mokro. Podlamovali se jí kolena, vzdychala, zavřela oči, chytla mi ruku a vytáhla ji. Hned mě postříkala od prsou až ke kotníkům. Krásně to ze mě stékalo, začala jsem rukou uspokojovat sebe sama. „To nech na mně, to ti musím oplatit,“ řekla Hanka a klekla si na promočený koberec. Prvně ze mě slízala svou šťávičku, pak se pustila jazykem do mé kundičky. Střídala to i s prsty, až jsem se začala v zádech prohýbat. Naštěstí jsem seděla, asi bych to neustála.

Vzdychala jsem a do toho skoro ječela, prostě to neumím potichu a ani jsem se nesnažila to jakkoliv omezovat. Zkušeně vytáhla prsty a já si užila první své vyvrcholení dnešního dne. Dívala se na mě a hrála si s tou svojí. Chtěla jsem jí říct, že je to moje práce, ale bylo mi hloupé pořád po ní vše opakovat. Lehla jsem si na pohovku, ona si klekla k mé hlavě a líbala mě, prsty měla zase ve mně. „Půjdeme do ložnice, tam se leží lépe a mám pro tebe ještě překvapení,“ řekla Hanka a přesunuly jsme se do ložnice, do které se šlo přes obývák, ve kterém jsme byly. Byla tam normální manželská postel, ale povlečená pro jednoho. Hned jsem si lehla na tu nepovlečenou polovinu a pokrčila kolena. Chytla mě za kotníky, narovnala mi nohy, trochu je roztáhla a lehla si na mě svou hlavou k mé kundičce a začala ji lízat. Já ji chytla za zadek a přitáhla na svůj obličej. Líbilo se mi, jak mě lízala, ale jinak mi to nebylo moc pohodlné. Chvílemi mě dusila a myslím, že jsem ji nějak kvalitně nelízala. Slezla a řekla, že přijde to překvapení. Otevřela skříň a v jedné z poliček byla krabice. Vytáhla ji, otevřela a chvíli se v ní přehrabovala.

Neviděla jsem, co tam je. Potom vytáhla nějaký postroj s oboustranným vibrátorem, na jedné straně byl delší, na druhé kratší. „Znáš připínací penis?“ zeptala se Hanka. „Viděla jsem to jen na internetu,“ odpověděla jsem. „Díváš se často na porno? Jaké máš nejraději?“ dál vyzvídala, zatímco se snažila si ho obléct. „Já to viděla na internetu v sexshopu, hledala jsem tam nějakou hračku pro sebe. A občas se dívám, nejraději mám takové romantické, kde na to jdou v poklidu,“ odpovídám už celými dlouhými větami. „Nějak se do toho nemůžu dostat, ještě jsem to nikdy neměla,“ oznamovala mi, zatímco studovala obrázky na obalu. Potom jsem ji s tím začala pomáhat i já, taky jsem četla návod v angličtině, ale ne a ne to pevně uchytit. Byl to takový kožený postroj, spíš jako horolezecká výbava a to já na hory moc nejsem, spíš na moře. „Počkej, zeptám se Anet, ona s tím má zkušenost,“ řekla mi a otevřela dveře od ložnice. „Anet, můžeš sem na chvilku?“ zavolala Hanka. „Už jdu,“ odpověděla a hned přišla. Aneta během okamžiku stála ve dveřích, podívala se na mě, já seděla na svých chodidlech s roztaženými koleny. Já i Hanka jsme byly samozřejmě stále nahé. Aneta měla na sobě jen kalhotky, prsa měla asi taky dvojky. „Ale ne, to musíš tohle oddělat, dej sem nohu,“ začala Hanku instruovat, já to pozorovala z povzdálí. „Pojď sem, pojď se podívat, jak se to dělá.

Mimochodem, já jsem Aneta. A ty jsi?“ zeptala se mě. „Já jsem Lucka, tak ukaž,“ odpověděla jsem a šla se dívat, jak se to dělá. Celé mi to dopodrobna vysvětlila. Musí na to být dva, jeden to vzadu utahuje, jeden člověk to nezvládne. „A tady jde nastavit délka. Buď bude mít mamka v sobě delší část a ty tu kratší nebo naopak. Jak to máš ráda?“ zeptala se mě Aneta a já chytla penis a nastavila si to podle svých představ, tedy delší částí do mě. „Hotovo, můžete pokračovat,“ řekla Aneta, usmála se a odešla. „Tak jdeme na to. Lehni si tady na okraj postele a roztáhni nožky,“ pobídla mě Hanka a já to udělala. Rukama mě chytila za kolena, roztáhla mé nohy co to šlo a začala se strefovat do mé kundičky. Vůbec nešlo poznat, že to má na sobě poprvé, téměř hned začala přirážet. Nebylo to jako s opravdovým, ale bylo to zajímavé. Zase na druhou stranu byl takový dlouhý, objemný, takový má málokterý chlap, takže se dostala vcelku hluboko. Za chvilku to na Hanku začalo přicházet. Překvapovalo mě to, myslela jsem, že to přijde na mě. Měla druhý orgasmus a chtěla z postroje vysvobodit, ale bylo potřeba mé pomoci, tak jsem ji z toho vysvobodila. Hned si lehla na postel a vychutnala si to.

Tvářila jsem se nejspíš překvapeně a tak mi to začala vysvětlovat: „Ty jak ji máš krásně úzkou, tak to z tebe nevyjíždělo tak hladce, jak by mělo a tak při vyjíždění z tebe to vyjelo celkem dost i ze mě a při zasouvání zase do mě, takže proto,“ vysvětlila mi. „Můžu si to taky zkusit?“ zeptala jsem se. „Jasně,“ odpověděla Hanka, já jí z toho pomohla a podle Anetiných instrukcí mě do toho začala soukat. Ze začátku to šlo, upravila délku a utáhla všechny boční pásky. Jen vzadu nevěděla, co s tím, aby to dobře drželo. Snažila jsem se jí to vysvětlit, ale stále se jí to nedařilo. Vstala a znovu zavolala Anetu. Já klečela na posteli zády ke dveřím, Aneta přišla a Hanka jí vysvětlila, že to není ono. „Tohle musíš utáhnout jako první, jinak se ti to nepovede. Musíš to vytáhnout z Lucky, první tento řemínek uvolnit a až potom ho utáhnout,“ vysvětlovala Aneta s názornou ukázkou. Vůbec to není jednoduché, prostě jen sex pro intelektuály. Jak mě z toho odstrojovala, aby mě zase do toho nastrojila, musela vibrátor v mé kundičky uvolnit. Mezi jednotlivými vibrátory je taková zarážková plocha, Aneta tedy dala ruku mezi tu oddělovací přepážku a při tom se dotýkala mé kundičky, dokonce jsem její prsty ucítila téměř v sobě. Pak mi protahovala řemínek mezi stehny. Bylo to jako tanga. Po dokončení s úplným klidem zase odešla.

holky na sex lesby bezpasaka.cz

Jako by to s ní vůbec nic nedělalo, že sahá na svou nahou vrstevnici, jako by na to byla úplně zvyklá, že pomáhá milenkám své mamky. Hanka si lehla na postel stejně jako já předtím a taky jsem ji začala klátit. A opravdu, místo toho, aby orgasmus přišel na ni, začal přicházet na mě, svět je prostě naopak. Snažila jsem se jezdit co nejdéle, když už to nešlo, lehla jsem si na bok a Hanka mě odvazovala. Jenže jí to nešlo, asi moc zručná nebyla. Podařilo se mi aspoň připínací penis uvolnit a co největší část ze sebe dostat. Přes to všechno to bylo krásné. Pak jsme se zase líbaly. Obě takové trochu malátné, unavené. „To je ale výrobek,“ stěžovala si Hanka, zatímco se snažila rozepnout zadní řemínek. „To bolí,“ upozornila jsem Hanku, když mi pořád víc a víc zarývala tenký kožený pásek do zadku. „Pojď, nejsem technický typ,“ chytla mě za ruku a přivedla do pokoje Anety. Ležela na posteli s tabletem v ruce, stále v kalhotkách. Podívala se na mě, obě jsme stály ve dveřích nahé, jen já s černým dlouhým penisem v rozkroku. Hned jí to bylo jasné. „Tak pojď, já tě té parády zbavím,“ vybídla mě Aneta. A opravdu, během vteřinky pásek povolila. Pak jsem se otočila a ona pokračovala s uvolňování všeho možného. Chytla ten velký penis a zatlačila. Vjel do mě jak nůž do másla, až jsem udělala krok dozadu. Podívala jsem se na ni. „Promiň, já nevěděla, že to máte uvolněné,“ omluvila se mi se smíchem a slzami v očích. Smály jsme se všechny. „To nevadí,“ odpověděla jsem. Pak mě z toho vysvobodila. Ještě mi rukou, jakoby náhodou, ale myslím, že to bylo schválně, přejela po kundičce a prstem zajela trochu dovnitř, pak se usmála. Vzala jsem postroj do ruky, ale Hanka řekla, ať ho tu nechám, že je stejně její a Aneta si ho uklidila do skříně. Ani ho neopláchla. Hned mě napadlo, že jsem v sobě měla asi i trochu její šťávičky.

Pak jsme se s Hankou vrátily do ložnice, Hanka trochu ustlala postel a přešla do obýváku. Došlo mi, že je po všem. Přišla jsem taky do obýváku, Hanka si zrovna oblékala kalhotky, tak jsem se taky začala oblékat. Prvně kalhotky, pak kraťasy a pak mi Hanka řekla: „My s Anet tady obvykle v létě chodíme jen v kalhotkách, takže jestli chceš, zvu tě ještě na kafe a klidně zůstaň jen tak, ale je to na tobě.“ Dál jsem se tedy neoblékala a šla s Hankou do kuchyně, kde už byla Aneta a zrovna vřela voda v konvici. „Kafe nebo čaj? Nebo něco studeného?“ tázala se mě Aneta. Poručila jsem si teda to kafe a hned jsem ho dostala i s domácí bábovkou. „Tu upekla Anet,“ řekla Hanka. A byla vynikající. Osmělila jsem se a zeptala se, jestli tu bydlí jen ony dvě. Prý ano, Anety táta je opustil, když byla ve školce, protože Hanka zjistila, že je víc na holky. Pak měla dvě dívčí partnerky, ale nevycházely spolu. Tak teď bydlí spolu a Hanka si občas dopřeje nějakou tu jednorázovku. Podívala jsem se na Anetu a ta pokračovala v otázce: „A já jsem bi, na kluky i na holky přibližně stejně. Oboje má své plusy i mínusy. Ale možná, v budoucnu, dopadnu stejně jako mamka.

Když se podíváš na net, hromada lesbických párů hledá dárce spermatu, mamka to podle mě vyřešila nejlíp.“ Pak si Hanka odběhla a Aneta mi povídá: “ Líbíš se jí. Je to poprvé, co si ten připínák půjčila, i když jsem jí ho už nabízela.“ „A jinak si to takhle půjčujete běžně?“ zeptala jsem se. „Jako co, partnery? To se nikdy nestalo, ona si občas nějakou holku přivede, ale vždy mi o tom řekne a ta holka ani o mé existenci neví. Teď mi nic neřekla, takže to asi bylo na rychlo, viď? No a ty hračky, já mám svoje, mamka má svoje, já si ty její nepůjčuji, ona ty moje dnes poprvé, ale už jsem jí říkala několikrát, ať to zkusí. Na druhou stranu, ještě že jsem byla doma, jinak bys s tím penisem musela jít k sousedovi, ať ti ho sundá,“ řekla Aneta a obě jsme se začaly smát pod tou představou. Hanka se vrátila a smála se taky, i když asi nevěděla čemu. Snědla jsem krajíček bábovky, Hanka vstala a z ledničky vytáhla tři palačinky. „To je ze včerejška, tak to dojíme. Čokoládovou polevu?“ zeptala se nás Hanka a obě jsme kývly hlavou, že ano. Tak jsme každá dostaly svůj příděl. Kapka té polevy skončila i na mém prsu a začala stékat. Vstala jsem a začala se poohlížet po kuchyňských utěrkách nebo něčem podobném. Nic takového jsem neviděla. Hanka mě chytla za ruku, otočila k sobě a od pupíku až k bradavce tu kapičku slízla. Pořád mi bylo toto před Anetou nepříjemné, jí to ale evidentně nijak nevadilo. Dopila jsem, dojedla a řekla, že budu muset jít. Za chvíli se měla moje mamka vrátit z práce a nechtělo se mi vymýšlet, kde jsem byla. Šla jsem se teda doobléknout a s oběma se rozloučila, Hanka dodala, že se jí to moc líbilo, a že kdybych chtěla, můžeme to někdy zopakovat. Taky jsem řekla, že se mi to líbilo a už jsem si to štrádovala dolů ze schodů a na tramvajovou zastávku.

Přijela jsem domů, jen jsem se stihla osprchovat a za mého stálého vzpomínání na dnešní den slyším klíče ve dveřích, přišla mamka. Vyšla jsem z koupelny, hned mi nadala, že jsem byla do dvou v posteli, že jsem ani neobědvala, že nejsem tlustá a tak. Jo mami, kdybys věděla.

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Přečti si tyto erotické povídky:

Karel (48): Podvedl jsem manželku s neznámou holkou. Vyklubala se z ní synova snoubenka

Sex v Ghettu

Vášnivý sex na koupáku

Sex v sauně

Autor: 
Sexuh
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.