Nedělní nákup, který se zvrhl

Erotické povídky a vtipy

Nedělní nákup, který se zvrhl

              Neděle. Celý týden odkládám mnou nenáviděné nákupy. Nechápu, proč musíme mít zrovna modrou košili. Jako kdyby nestačila bílá, kterých mám doma několik. No nic, tak dneska místo ranní hoňky vylézám z postele a program na dopoledne je jasný. Pořídit košili na svatbu. Dole pod bytem si koupím kávu s sebou (doping musí být), sedám do auta a jedu. I když už je docela chladno, tak holky pořád nosí šaty, sukně a hlavně punčochy. Na ty já se vždycky rád podívám. Když si vybírám holku na Bezpasákovi, vždycky dávám přednost té, která má podvazky nebo právě punčochy. Cestou jsem jich potkal několik, ale kočka, kterou zahlídnu jen na moment, když zajíždím do garáží, mi úplně zamotá hlavu. Dlouhé zrzavé vlasy vyčesané do culíku, lahvově zelené šaty a punčochy, které jsou cely černý. Zpod sukně vykukují krajky. Kéž bych se s ní potkal…

                Vlezu do první obchodu, který vidím po východu z parkoviště a doufám, že si tady vyberu a nebudu muset jít dál. Všude je plno lidí. Víc než jeden obchod prostě nedám. Prohlížím si košile, zvednu hlavu a vidím “mou zrzku“. V celé své kráse stojí kousek dál a vybírá si šaty. V ruce drží spodní prádlo. Nemůžu z ní zpustit oči. Odchází směrem ke kabince a já jdu bezmyšlenkově za ní. Cestou vezmu první věc, ať tam nejdu bez ničeho. Stojím ve vedlejší kabince a skoro se modlím, aby tam byla aspoň malá škvírka a já se mohl podívat na to její tělíčko. Jo, přijdu si jak úchyl. Ale touha vidět ji bez šatů, jenom v těch punčoškách a podprsence je mnohem silnější. Moje prosby byly vyslyšeny, u stěny vidím odlomený kousek zástěny. Mám krásný výhled, neznámá už na sobě nemá šaty a v předklonu si rozvazuje boty. Ach pohled na ty její větší stehna a kulatý zadeček. Cítím, jak se mi staví péro.

sex v kabince Bezpasaka.cz

                 Nepřemyslím a šahám pro něj. Představuju si, jak ji roztrhnu ty punčochy a vezmu si ji pěkně zezadu. Honím si ho tak, že to musí slyšet. Přes punčošky si zkouší nový kalhotky, když si rovná ty obrovský prsa do nové podprsenky, tak to nevydržím a stříkám. S výstřikem jsem se neubránil zasténání. Stojím tam a stříkám jeden proud za druhým. Vidím ji, jak se otáčí a kouká dírou přímo na mě. Ne prosím, jenom nekřič, říkám si pro sebe. „Není to škoda, stříkat takhle na prázdno?“ slyším ji, jak šeptá. „Nechceš jít radši za mnou?“. „Můžu?“ vyhrknu ze sebe. Slyším jak, otvírá dveře od kabinky. Strčím péro do kalhot a během chvilky jsem u ní.

                Stojí přede mnou. Krásné červené prádlo a ještě krásnější tělo. Na očích jí bylo vidět, že si chce zašukat. Moc rád jí to dopřeju. „Tak mi ukaž to péro, co sis nade mnou vyhonil“. Usmívá se a rozepíná mi kalhoty. Péro mi stojí během vteřiny. Kleká si a hned si ho bere do pusy. Zkušeně mi ho saje, pomáhá si rukou a druhou mi mne koule. Ach, to je nádhera! „Postav se,“ šeptnu. Otáčím ji čelem ke zdi. Tisknu se k ní, jezdím ji žaludem přes punčošky po zadečku. Neváhám a stahuju jí je i s kalhotkami. Opírá se o zeď a krásně špulí zadeček. Roztahuju jí půlky a vidím luxusní vlhkou kundičku. Dávám žalud mezi pysky a na jeden příraz sem v ní až po koule. Užívám si pohled na péro, který se v ní ztrácí. Tiše sténá. Mačkám jí kozy, který jsem si vysvobodil. Mám co dělat, abych je pobral do dlaní. S každým přírazem sténá víc a víc. Držím jí ruku před pusou.

spodní sexy prádlo bezpasaka.cz

              Zrychluju, koule pleskají o stehna. Mám co dělat, abych zase nestříkal. Chci si to ještě užít. Chytám ji za boky a přitáhnu na sebe ještě víc. Sedám si na židličku, co je za mnou. Péro mám pořád v tý její mokrý kundičce. „Tak se ukaž,“ šeptnu jí do ucha. Lehce ji plácnu po zadečku. Nenechá se pobízet a hned vlní bokama. Opírá se mi o kolena a já mám tak výhled na zadeček. Nasliněným prstem jí začnu kroužit po áčku. Nemohl jsem odolat. „Ne, to nechci,“ vykřikla. „Ticho!“ křiknu na ni. Prstem ji zajedu do zadečku, jenom zasténá. Podle toho, jak jí kundička krásně teče, soudím, že se jí to taky líbí. Je mi jedno, jestli nás někdo uslyší. Spíš mi to dává ještě odvahu a nakládám jí, jak nejlíp umím. Poslední příraz a stříkám. Plním jí tu její nadrženu kundu pořádnou dávkou semene. I ona se začne kroutit. Krásně mi svírá péro a ždíme ho poslední kapky.

extra holky na sex bezpasaka.cz

           Užíváme si dozvuky orgasmu. Najednou někdo klepe na dveře. „Je tam někdo?“. „Moment.“ Křikne a natahuje si svoje punčošky. Zírám, jak si zase zahaluje kozy podprsenkou a bere si šaty. Já si zapínám kalhoty a společně vycházíme z kabinky. „Nezapomeň si koupit to, pro co si přišel,“ říká mi a s úsměvem na rtu mizí mezi stojany s oblečením. Já se vracím ke košilím. Nemůžu odejít bez toho, pro co jsem vlastně přišel. Bez košile.

           Ono to nakupování nebude zase tak hrozná činnost. Být takový pořád, tak budu chodit nakupovat s radostí a pravidelně…

 

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Mohly by se ti líbit další erotické povídky:

Sex v Ghettu

Erotická povídka Posed

Vášnivý sex na koupáku

Sex v sauně

Autor: 
Natálie
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.