Sex v metru

Erotické povídky a vtipy

Sex v metru

Na sobotu jsem byla pozvaná na svatbu. Vdávala se Nikola, spolužačka ze střední školy. Měla to na Proseku, kam se přestěhovala za novým přítelem, nyní již manželem. Měla velikou svatbu a tak pozvala i celou naši bývalou třídu. Alespoň jsem se měla s kým bavit, protože ženicha a ji jsem sice znala, ale to bylo asi všechno a stejně se nemůžou se mnou celou dobu vybavovat. A protože jsem momentálně singl a nechtěla jsem nikoho otravovat, vyrazila jsem ze svého domova na Zličíně do salónku restaurace metrem. A musela jsem se hlídat, abych stihla poslední spoj domů. Svatbu měla krásnou. Obřad byl venku na zahradě penzionu a pak jsme se přesunuli do salónku. Venku sice bylo horko, vnitřek a zákusky zachránila klimatizace.

Bylo nás tam opravdu hodně, okolo sedmi set. Na to množství lidí to měli perfektně zorganizované, super DJ, promyšlené hry a super jídlo, do kterého jsme se po těch hrách všichni s chutí pustili. Lidí ubývalo, všichni měli upito a DJ to rozjel. Blížila se 11. hodina a já se začala pomalu loučit. Měli smluvené tři rozvozové řidiče, ti ale byli permanentně vytížení a další svatebčané si je rezervovali na další a další jízdy. Navíc se mi Martin, taky spolužák, nabídnul, že mě doprovodí. Bydlí kousek ode mě. Byla jsem ráda, že nepůjdu sama. Přeci jen se toulat noční Prahou není úplně komfortní a nemám to ráda. Jsem asi trochu strašpytel. Nikdy mě nikdo neobtěžoval, nehonil po ulici, ale pár mladíků mě oslovovalo a jeden nikdy neví, jak na odmítnutí zareagují. Nejistou chůzí jsem spolu s výslužkou a Martinem vyrazila na metro.

jitka holka na sex bezpasaka.cz

Deset minut jsme čekali ve zcela opuštěné stanici na vlak. Jediný pohyb za celou dobu byl spoj v protisměru, ze kterého vystoupilo asi 5 lidí, kteří šli hned ven. Přijelo naše metro. V celé soupravě bych počet cestujících spočítala na jedné ruce. Sedli jsme si do úplně prázdného vlaku a probírali zážitky ze svatby. Cestou na Florenc, kde jsme přestupovali, pár lidí přistoupilo. Debata se změnila na téma mé svatby. Obtížně jsem vysvětlovala, proč jsem svobodná, proč jsem nezadaná, a když jsme přecházeli tunelem na další linku, probírali jsme, kdo mě uspokojuje. Vlak na Béčku zrovna přijel a tak jsme nastoupili do prostředního vagonu, kde už seděli dva další cestující. Martin se odvázal a na celý vagon začal vyzvídat: „A to si s ní hraješ jen rukou?“ „Tak někdy i vařečkou,“ zalhala jsem s obrovským doprovodným smíchem, protože mi to zrovna směšné přišlo. A Martin se taky málem válel po zemi. „Jak jako vařečkou? To si ji tam jako strčíš?“ nechápal Martin. „No jasně,“ odpovídala jsem za stálého záchvatu smíchu. „Počkej a kterou stranou?“ pokračoval v otázkách.

Spolucestující se odpovědi nedočkali. Zastavili jsme na Můstku, kde všichni vystoupili. Nevím, jestli opravdu vystupovali nebo přestupovali na druhou linku či do jiného vozu, aby nás nemuseli poslouchat. V každém případě jsme zůstali sami. „No oběma, první tenkou, pak tlustou,“ pošťuchovala jsem ho i nadále. „A kdy jsi to naposled dělala s chlapem?“ tázal se Martin. Dlouze jsem se zamyslela a opět pobaveně odpověděla: „Asi na Vánoce.“ „Ty jsi pořádného chlapa neviděla už půl roku?“ zeptal se Martin. „Pořádného tak dva roky,“ vysvětlila jsem. „A chceš vidět?“ položil Martin vcelku očekávanou otázku. „Tak jo,“ šeptla jsem. Na to si stáhnul kalhoty i s trenkami pod zadek. Stál s obnaženým ptákem čelem ke mně. „Pěkný,“ pochválila jsem ho. „Já neviděl pořádnou ženskou taky pár let,“ řekl Martin. „Se dívej, ne?“ povídám a potáhla jsem si výstřih trochu níž, aby viděl víc. „Pěkné,“ řekl a šťuknul si.

erotická povídka sex v metru bezpasaka.cz

Smáli jsme se tomu. Sáhla jsem mu na ptáka. Jen jsem ho sevřela do ruky, nic víc. Ztvrdnul ještě víc. Zmáčknul mi prso. Pomalu a opatrně jsem mu ho začala honit. Sednul si na sedadlo vedle mě. Obkročmo jsem si mu sedla na klín. Začal mi vykasávat šaty nad pas. Ptáka jsem mu přimačkávala svým břichem na to jeho. Povytáhl mi šaty a sáhl na kalhotky. Nevadilo mi to. Pohladila jsem ho po vlasech. Pak jsem jeho hlavu přimáčkla na svá prsa. Rukou mi odsunul kalhotky na stranu. Neúspěšně se do mě pokusil zajet prstem. To už jsem se ale začala zvedat a on svou chloubu nasměroval pode mě. Zajel do mě jako nůž do másla. Zvednul hlavu z mých ňader. Políbila jsem ho. Koukal na mě. Začala jsem rajtovat. Pěkně lehounce, pomalinku. Naše rty se znovu přiblížily. Tentokrát šlo o vášnivější polibek zakončený nastoupením tří holek. Taky v náladě. Koukly na nás a začaly se smát.

Přestala jsem rajtovat a jen seděla. Pochichtávali jsme se všichni, první ony, a když přestaly, začali jsme se smát my. Pak jsme se uklidnili a zase ony a tak dokola. „Oni to dělají,“ tiše jsem zaslechla. Sesedla jsme z něj a potáhla si šaty dolů. Martin si potáhl kalhoty a natočil se k holkám zády. Nenápadně jsem mu ho rukou honila. To už si nás jedna z nich buď fotila, nebo natáčela. Špitla jsem: „Natáčí si nás,“ a sedla si normálně, jako slušná holka. On zůstal natočený ke mně. Holky jely jen dvě stanice a pak vystoupily. Ještě se ani dveře nezavřely a už jsem na sobě neměla kalhotky. Vstala jsem, svlékla si je a položila na vedlejší sedadlo. Vyhrnula si šaty a znovu nasedla. Chtěla jsem začít pohopsávat, Martin mě ale objal a začali jsme se líbat. Byl ve mně, ale bez větší aktivity. Pár stanic jsme tak zůstávali, než jsem začala znovu hopsat. Měl na sobě rtěnku. Asi jsem se rozmazala. Bylo mi to jedno. V Hůrce nastoupily dva páry kolem třicítky. Seděly u sebe, znaly se. Taky vypadaly, že jedou z nějaké oslavy. Tentokrát jsme nepřestali. Martin možná chtěl, já nesesedla. Intimní partie zakrývaly mé šaty. I když bylo víc než jasné, co děláme. Vypadalo to, že se Martin chce ukázat. Já se nazvedla, on se zapřel rukama a začal přirážet. Zavřela jsem oči a snažila se být potichu.

holka na sex v metru bezpasaka.cz

V tunelu nás slyšet nebylo, ve stanici se přirážení vagonem rozléhalo. Koukla jsem na spolucestující, ani jeden z nich se na nás nedíval. Koukali ven z okna nebo do země. Koukla jsem se na Martina, ten udělal mohutnější příraz a přestal. Při něm se mi zula lodička, která spadla na zem. On zůstal sedět. Začala jsem rajtovat sama. Martin zavřel oči. Z počátku jsem si myslela, že to na něj jde. Patrně usnul nebo se dostal do nějakého polospánku. Cítila jsem, že ve mně vadne. Já se ale chtěla udělat. Nazvedla jsem se, aby ze mě vyjel, trochu si vyhrnula šaty a začala se uspokojovat rukou, konec konců, jak jsem poslední dobou zvyklá. Těch dvou párů jsem si nevšímala, popravdě jsem na ně zapomněla. Byly takový tišší. Na rozdíl ode mě. Odvázala jsem se a přestala se hlídat. Sténala jsem. Prsty mi rejdily a Martin spal. Zatnula jsem zuby, mírně se prohnula a bylo to tady. S výdechem otevřu oči a koukám z okýnka na stanici. Čtu „Zličín“. Leknu se.

Spolucestující vystupují. Trhnu s sebou, spadne mi i druhá bota. Seskočím z Martina a fackou ho probouzím. Stáhnu si šaty, do jedné ruky seberu boty, do druhé kabelku s výslužkou. Vybíhám z vagonu první, Martin vzápětí za mnou, když už se zavírají dveře. Zase z toho máme legraci. Širokou chůzí si to jdeme k eskalátorům. Martina spíš doprovázím já, než on mě. Až když stojíme na pojízdných schodech a Martin se trošku vzchopí a sáhne mně pod šaty, vyhrknu ze sebe: „Kalhotky!“ Oba se začneme smát, já si sednu na schody, Martin zvládá stát. „Já je tam zapomněla,“ dodám. Schody se narovnají a já se jen převalím na rovnou podlahu. Martin mě zvládne překročit a pomáhá mi se zvednout. Opravdu nevím, v jakém stavu budou zákusky, ale neležím na nich, tak asi fajn. Postavím se, sesbírám vše ze země a vyjdeme ze stanice.

Martina jsem nakonec k jeho domu doprovodila já. Byl na tom asi hůř. Těch 150 metrů ke svému vchodu už zvládnu sama. Nevím, jestli si to pamatuje. Cestou z metra už nic neříkal, ke mně domů jít nechtěl a k sobě mě nezval. Od té doby jsme spolu nemluvili. Vlastně jen díky svatbě jsme se viděli snad po půl roce. Tak kdo ví, co bude kolem Vánoc, až se zase potkáme.

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Mohly by se ti líbit další erotické povídky:

Sex v Ghettu

Erotická povídka Posed

Vášnicý sex na koupáku

Sex v sauně

Autor: 
Sexuh
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.