Karel (48): Podvedl jsem manželku s neznámou holkou. Vyklubala se z ní synova snoubenka

Erotické povídky a vtipy

Karel (48): Podvedl jsem manželku s neznámou holkou. Vyklubala se z ní synova snoubenka

S kámošema z fotbalu vyrážíme už několik let první pátek v měsíci na tah. Projdeme pár oblíbených barů, probereme, co je nového a omrkneme pěkný holky. Nevinně. Všichni jsme více méně spokojení ženáči. Jednu letní sobotu se naše pánská jízda ale trochu zvrtla a já skončil v posteli s cizí holkou. No. Zas tak cizí nebyla, jak jsem brzy zjistil.

Žhavá sobotní noc

První srpnové soboty jsem se nemohl dočkat. Celý den bylo hrozné horko a já už se viděl na terásce s klukama a oroseným půllitrem v ruce. Konečně. U stolu byla sranda, jako ostatně vždy. Tentokrát vedle našeho stolu seděla skupinka sympatických žen kolem třiceti. Netrvalo dlouho a bavili jsme se všichni spolu. Alkohol tekl proudem, ženy se uvolněně smály našim vtipům a historkám. Bylo už hodně po půlnoci, když se začaly zvedat k odchodu. 

Prsa, kterým se nedalo odolat

kozy, kterým se nedá odolat Bezpasaka.cz

Dopadla na mě únava z náročného pracovního týdne a rozhodl jsem se využít společného taxíku k cestě domů. Do auta se nás natlačilo celkem šest. Na klíně se mi chichotala Katka. Krásná holka s dlouhýma hnědýma vlasama a poctivýma čtyřkama. Holky v taxíku byly samý smích, ale já měl co dělat se svým ptákem. Katky zadeček v minišatech se mi na něm vrtěl a její prsa mi poskakovala pár centimetrů od obličeje. Moje erekce se nedala zastavit. Musela ji cítit, ale nedala to nijak najevo.

Nakonec jsme v taxíku zbyli jen my dva. Když zastavil u jejího bytu, zeptala se, jestli chci jít ještě na skleničku. “Jasně,” vypadlo ze mě, i když jsem chtěl říct, že už je pozdě. Usmála se a já ji následoval. Ve výtahu už mi bylo jasné, že to nedopadne dobře. Šaty jí obepínaly dokonalý tělo. Měla krásně plný tvary, žádná kost a kůže. 

Noc plná vášně a drsného sexu

V bytě nalila rum a ťukli jsme si. Neušlo jí, jak zasněně koukám na její prsa. “Chceš si sáhnout?” Nečekala na odpověď, přetáhla si šaty přes hlavu a nechala na zem spadnout i podprsenku. Začal jsem jí hladit ty dokonalý kozy. Zavřela oči. Ponořil jsem do nich obličej, líbal, sál a mačkal tu božskou nádheru. 

Zajel jsem jí rukou do kalhotek a cítil její hladkou vyholenou kundičku. Byla úplně vlhká a nadržená. Otočila se, opřela se o stůl a vyšpulila na mě kulatej měkkej zadeček. Nemusela nic říkat. Během vteřiny jsem byl v ní. Nebylo to žádné něžné milování. Tvrdě jsem přirážel. Jednou rukou jsem jí držel za bok a druhou jí silně mačkal prso. Byla úplně bez sebe, vzdychala a během chvilky se zhroutila na stůl v orgasmický křeči.

holky na sex prsaté Bezpasaka.cz

V sexu jsem měl vždycky pořádnou výdrž a tohle jsem si chtěl vychutnat co nejdýl. Katka mě vzala za ruku a šli jsme do ložnice. Chvíli si hrála s mým pérem a pak na mě nasedla. Její análek byl úzký a já si přišel jak v nebi. Přirážela mi až na koule. Jednou rukou držela rovnováhu a druhou si honila kundičku. “Mačkej mi prsa. Víc. Jooo. To je ono.” Po chvíli jsem ji ze sebe shodil a otočil si ji pěkně zezadu. Silně jsem ji plácl přes zadek a ona zasténala. “Ještě.” Šukal jsem tu její prdelku pěkně divoce a vypustil do ní plnou dávku svý teplý šťávy. Tu noc jsem jí to udělal ještě třikrát. Ráno jsem se potichu sbalil a už jsme se neviděli.

Nečekané shledání

Asi za měsíc se ozval syn, že by nám chtěl představit svojí holku. Prý je to vážné a uvažuje, že ji požádá o ruku. Manželka byla celá natěšená. Celý den uklízela a vařila. Já byl v klidu a těšil se na syna, kterého jsem dlouho neviděl. Byl vždy tak trochu tajnůstkář a svoje holky domů nevodil. Měl vlastní byt a vydělával si pěkné peníze v IT sféře. 

Konečně zvonek. Manželka mi ještě udělila poslední instrukce typu - chovej se slušně, buď milý, atp. Otevřel jsem dveře a na sucho polkl. Vedle syna stála Katka. Doprdele! Křečovitým úsměvem jsem je pozval dál. Bylo na ní vidět, že je rozrušená, ale hrála se mnou naštěstí  stejnou hru. Neznáme se a nikdy jsme se neviděli.

Když se zeptala, kde máme toaletu, využil jsem příležitosti a ochotně se nabídl, že jí to raději ukážu. Když jsme zmizeli z dohledu ženy a syna, zašeptal jsem: “Doufám, že naše, ehm,  noc zůstane jen mezi námi.” “Jasně že jo,” mrkla na mě. “Ale bylo to s tebou fakt skvělý. Škoda, že si to asi už nezopakujeme.”

Podruhé jsem nasucho polkl a v přetvářce přetrpěl nečekané setkání. Naštěstí se s nastávající snachou moc nevídáme, ale kdykoliv ji vidím, skoro se mi postaví, protože si vybavím naši společnou noc plnou drsnýho šukání. Před spaním si často představuji, jak jí to dělám tvrdě do zadku, mačkám jí ty její dokonalý čtyřky a ona sténá blahem. Uf. Chtěl bych si to s ní zase rozdat. Ale copak můžu, když jsem ženatý a ona je snoubenkou mého syna? 

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Mohlo by tě zajímat:

Listopad v duchu erotiky. Tyto akce si nenechte ujít

Sexuální polohy. Užívejte si je s humorem plnými doušky, vztahu to prospěje

Erotická povídka Posed

Prostitutky z ulice a od silnice

 

Autor: 
Laura
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.