Brno. Druhá Praha sexuálních služeb? Kam zajít?

Sex

Brno. Druhá Praha sexuálních služeb? Kam zajít?

Brno, město bohémského způsobu života i kulturního vyjádření umění. Brno, město nejen narkomanů, ale také sexuálních služeb, které se zde nabízejí v hojném počtu i různorodé nabídce. Kam všude můžete zajít a lze skutečně Brno označit za sekundanta Prahy v oblasti placeného sexu?

Obsah:

Stále rozšířená pouliční nabídka

Pouluční prostituce má v Brně silnou základnu

I když se pouliční sex za peníze v České republice postupně vytrácí do pozadí a aktuálně tvoří pouze přibližně 8 % všech sexuálních služeb, v Brně na něj narazíme požehnaně. Jednou z nejznámějších oblastí je ulice Cejl, ve které se pohybuje množství sexuálních pracovnic převážně romského původu. Ceny zde bývají okolo 300 korun za orál, 500 za sex.

Kdybyste se zeptali motorkářů, dozvěděli byste se, že lze najít i pár dívek na Palackého třídě u Erotic City. Zde se vždy nalezne nějaká žena, která vám mileráda nabídne své služby. Asi nejproblémovějšími oblastmi jsou parkoviště u Albertu (Brno-Cejl) a herna u Citróna.  Problémové jsou převážně z důvodu rozšíření dětské prostituce, kdy se zde nabízí i dvanáctiletá děvčata.

Další problémovou oblastí je celé okolí okolo nábřeží řeky Svitavy. Zde a v přilehlém parku je krom hojného počtu žen také řada narkomanů.

Priváty, u kterých si stačí pouze vybrat

holky na sex Brno priváty bezpasaka.cz

Mimo pouliční sexuální služby může každý obyvatel či návštěvník Brna využít bohatých privátních služeb. Nabídka je doslova široká a jednoduše si stačí pouze vybrat. Pokud nevíš kudy kam, mrkni na našem webu do sekce Holky na sex a určitě nějaký privát z Brna nalezneš.

Noční kluby, kam jen dohlédneš

Noční kluby v Brně časot nabízí sexuální služby

V čem může být Brno velmi podobné Praze, je hojné zázemí nočních klubů, které se ani nesnaží skrývat svou nabídku sexuálních služeb. Mezi takové kluby patří kupříkladu Pirantha na adrese Husitská 11 nebo 101čka na adrese Martina Ševčíka 12.

Podniků v Brně je však daleko víc, podívej se na přehled a vyber si ten správný a pro tebe nejdostupnější.

Když už jsi v Brně, kam ještě můžeš zajít za zábavou?

Zábava nemusí být jen o sexu

Brno kromě sexuálních služeb dokáže svým návštěvníkům nabídnout i jinou zábavu, které můžeš využít, jestliže projíždíš kolem. Jestli jsi návštěvník - gurmán, můžeš využít návštěvu brněnského pivovaru Moravia, kde se kromě příjemné degustace pěnového moku můžeš i dobře najíst.

Pokud jsi však spíše na nějaké společenské hry a nepřišel jsi na návštěvu sám, běž si vyzkoušet laserové bludiště, které jen tak snadno neprojdeš. V Brně také můžeš vyzkoušet různé únikové a vyšetřovací hry, které zkrátka zabaví.

Nebo vyzkoušej své štěstí na diskotéce (třeba známý Vibe Club), kde si kromě hlasité hudby a živého tance můžeš dopřát společnost některé z místních dívek. Pokud si padnete do oka, využij této šance a společně dojděte až na hotel. Pokud tě štěstí nepotká, na hotel nutně sám jít nemusíš. Stačí využít služeb eskortu a o společnost v pozdních hodinách budeš mít postaráno.

Je Brno skutečně bohaté na sexuální služby jako Praha?

Brno je rozhodně unikátní

Navštívit druhé mnejvětší město Čescké republiky smysl určitě má. Samozřejmě, nejedná se o Prahu a kvalita i počet nočních klubů tomu plně odpovídá, nicméně Brno dokáže kromě sexuálních služeb nabídnout mnohem víc, než se na první pohled zdá a každý, kdo ho kdy navštívil, si jeho jedinečnost užil.

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Přečti si víc:

Luxusní placené společnice na lyže, jachtu i do ložnice

Fenomén swingers

Sexuální výkonnost. Staňte se dravcem s medvědí výdrží

Odvážné akty krásných žen. Dámám zvedají sebevědomí, v mužích probouzí vášeň

Autor: 
Jakub
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.