Unikátní světová galerie – VOAYER GALLERY

Aktuality

Unikátní světová galerie – Voayer Gallery

AKTUÁLNĚ:

VOAYER 7 aneb výstava nahých žen & Shibari

Pro milovníky skutečně nahých žen a Slovenska se chystá v pořadí již 7. výstava VOAYER. Tentokrát nebude chybět shibari ani možnost sledování akce online. „Nahota je dnes běžnější v online světě než v realitě, a tak sex i nahotu jiných bytostí prožíváme v plné přítomnosti. Proto je jediným a podstatným cílem výstav Voayer zprostředkování vzrušujícího zážitku z přítomného okamžiku,“ říká o projektu jeho autor Mário Petreje. Rozhovor s ním pro blog bezpasaka najdete ZDE.

 

Datum: 1. - 2. května

Místo: Spoločenské centrum Aula, Hlavná 68, Košice

Cena: vstupenky od 17€

 

„Nahota je dnes běžnější v online světě než v realitě, a tak sex i nahotu jiných bytostí prožíváme v plné přítomnosti. Proto je jediným a podstatným cílem výstav Voayer zprostředkování vzrušujícího zážitku z přítomného okamžiku,“ říká o projektu jeho autor Mário Petreje.

____________________________________________________________________

Obsah:

"Voayer" jménem Mário Petreje

Muž, který stojí za tímto projektem je mladý Slovák Mário Petreje. Jak píše v anotaci ke knize, ve které popsal svou cestu vedoucí až k dubnovému otevření unikátní galerie v Praze, na začátku byl muž s dluhy a exekutory na krku. Otec přespávající na zemi v kanceláři nebo u kamaráda.

Zlomový pro něj byl rok 2016. Rozhodl se vykašlat na předsudky, očekávání ostatních lidí a začít žít své sny. Uspořádal na Slovensku první výstavu skutečně nahých žen. Během jejího dvanácti hodinového trvání ji přišlo shlédnout přes 700 návštěvníků.

Po prvním malém úspěchu následoval neúspěch, když akci zkusil o dva měsíce déle zopakovat. Následoval pád do ještě větších dluhů a výhružky ze stran věřitelů.

Nelitovat se a jít dál

I to by mohlo být Máriovo heslo. Nenechal se odradit neúspěchem a se svými sny se přesunul do Prahy. Zde v roce 2017 a 2018 uspořádal další tři výstavy skutečně nahých žen. Poslední z nich se konala již na prestižní adrese ve světoznámé galerii Tančícího domu. Tisíce lidí přišlo shlédnout více než 65 nahých žen.

Odvážný vizionář se dostal během pár hodin z dluhů a vrhl se do příprav nové výstavy. Tentokrát šlo o Výstavu skutečně nahých mužů, která proběhla v listopadu 2018. Každá z výstav byla středem pozornosti jak médií, tak návštěvníků z Čech i ze zahraničí. Není divu, že odvážný mladý muž začal přemýšlet kudy dál. Zůstaňme ale ještě chvíli u proběhlých výstav.

Skutečně nahé ženy v Tančícím domě

Poslední výstava skutečně nahých žen vzbudila mezi novináři i návštěvníky největší rozruch. Každý den se zde svléklo 13 nových žen a zaujaly rozmanité pozici v duchu BDSM. Návštěvníci se jich mohli dokonce dotýkat. Pozor! Pouze v rukavicích. Organizátoři lákali veřejnost i na doprovodnou výstavu ženských orgasmických portrétů uznávaného fotografa Petra Jedináka.

Někteří lidé nás nazývají nehezky, ale nechápu moc proč. My se jen snažíme vystavovat krásu nahoty ženského těla a BDSM. Nahé ženy lze dnes vidět v kdejaké galerii, ale takto naživo je to jedinečné. Kdo sem nepřijde, ten tu atmosféru tady nezažije. Je to něco fantastického,“ uzavírá modelka Martina, která se v civilním životě živí jako barmanka.

Další cíl? Nazí muži!

Voayer nezapomněl ani na ženy a v listopadu loňského roku následovala výstava skutečně nahých mužů. Návštěvníci opět vyfasovali rukavice a mohli se mužů dotýkat. Kdekoliv. Klidně dovést spoutaného submisivního muže k vyvrcholení.

Cizí lidé se mě ještě nedotýkali. Je to pro mě úplně nový vzrušující pocit,“ prozradil Lukáš, vystavovaný muž, který si nezvyklou roli užíval.

Zatímco v jedné místnosti jste narazili na svázaného muže v kleci, v druhé se na podpatcích promenádoval další. Za rohem jste se mohli pokochat pohledem na modela s roztaženýma nohama, přivázaného ke gynekologickému křeslu. Nechyběl zde sado maso duch.

Novinářka Clara Zangová popsala svůj dojem z výstavy takto: „Musím zmínit dvě věci, které se mi na výstavě doopravdy líbí. Zaprvé to, že projekt nezůstal jen u nahých žen, i když ty byly samozřejmě jako první, a muži vznikli až jako reakce na velký zájem. Nejsem žádná bláznivá sufražetka, ale estetika ženského těla je často přeceňovaná, kdežto estetika mužského těla podceňovaná, a to snad odjakživa. Já obdivuju krásu těla jako takového, nehledě na tvar, pohlaví nebo věk. Jen si všimněte, jak moc se všude kolem ženské tělo nadužívá. Druhá věc, která mě skutečně potěšila, je, že výstava dostála svého názvu. To znamená, že muži byli doopravdy skuteční. Zřejmě normální chlapi nejrůznějšího věku, žádná až nepřirozeně dokonalá těla a dvaceticentimetrové přirození jako z porna.“

Vize Voayer Gallery

Mário Petreje má za sebou 5 výstav, které celkem trvaly 15 dní. Jeho dalším cílem bylo poskytnout lidem „skutečně nahý“ zážitek celoročně. Jakmile vypustil do éteru svou vizi stálé galerie, začali se mu ozývat umělci pracující s tématem nahoty. Zájem vystavovat v nově vznikající galerii je velký.

„Prostory VOAYER GALLERY budou tvořit i díla různých umělců, ale prioritou vždy budou skuteční nazí lidé. Protože, lidé jsou umění,“ tvrdí Petreje a dodává: „pět výstav skutečných nahých lidí Voayer. Výjimečné zážitky. Tisíce návštěvníků. Jen 90 hodin celkového výstavního času. Velmi málo pro tak silný a krásný prožitek.“

A tak první galerie na světě se stálou expozicí skutečných nahých lidí zahájí svou misi již 5. dubna 2019.

Vzrušující? Ano.

Bizarní? Trochu.

Šokující? Rozhodně.

 

© Bezpasaka.cz

Přečti si další erotickou povídku:

Nadržená subinka

Farma zvířat

Poprvé v glory hole

Sex na sněhu

 

odběr bezpasaka.cz

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Autor: 
Laura Panská
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.