Masérka, 43 years
Ostrava
Girl’s phone number
+420 732 104 741
Verified

Masérka, 43 years

Ostrava
Call Taxi Call Taxi

Transport to girl
+420 723 531 431
LUX TAXI Ostrava

Basic information about girl Masérka

I offer you profi antistress deep relaxing and erotic massage including intimate parts and a butt. It is a very pleasant and deeply relaxing technique. Possibility of Thai oil massage for 1200 CZK. The shower is a matter of course before and after a massage. Working hours according to agreement. Order by phone at least hours in advance. If you can not reach the agreed date, please let me know by phone or SMS. If I work and you can not call me - please call later.
I'm doing a massage in the family. house in Sl. Ostrava. This is not a private one. Personally, I also make cosmetics for women and all kinds of massages, including unlocking of the cervical spine. So, gentlemen do not have to worry that if they park the car in front of the house, somebody knows what kind of visit they are. I make the massage lightly dressed and I give you the space of your imagination. 1 hour CZK 700 with manual oil finish. New possibility of a half hour massage for 500 CZK. Confidentiality is guaranteed by me. You try and you'll love it. I'll caress you and pamper you. I do not hear hidden numbers and do not respond to SMS. 732104741 Payment options also in Flexi Pass vouchers and meal vouchers.
New possibility of tapping.

Height
164 cm
Weight
neuvedeno
Breast size
3
Languages
monii40@seznam.cz

What can I do for You?

69
Anal sex
BDSM
Bondage
Deep throat
Accompaniment
✔ Erotic massages
Escort
Fisting
Footfetish
Classic
Lesbi show
Kissing
✔ Massage
Prostate massage
Masturbation
Male anal sex
Oral sex
Oral sex without protection
Perverse
Piss
Strap-on
S/M
Sex on the phone

Availability / Opening hours (for brothels)

Monday
07:00 - 20:00
Tuesday
07:00 - 20:00
Wednesday
07:00 - 20:00
Thursday
07:00 - 20:00
Friday
07:00 - 20:00
Saturday
07:00 - 20:00
Sunday
07:00 - 20:00
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.