Madam Lusi, 30 years
České Budějovice
Girl’s phone number
+420 723 800 411
Verified

Madam Lusi, 30 years

České Budějovice

Basic information about girl Madam Lusi

I'm the dominant woman. I love and enjoy the variety. Bdsm gives the opportunity. And to have a man standing at my feet and listening, I like and excite.

Many Bdsm and perverts are possible. Most men who visit us are not Bi. So I do not have to do Bi practice with my partner. In that case I do practicals on intimate places .The hand contact is from the partner too. We are always both at the lesson – I, 30 years and my dominant partner 48years + interested. If a call is accepted by a partner and you have trouble talking to him then nothing can be done. If you have a problem with a man already on the phone, then do not contact us. We do not talk about the lesson. Such a lesson would be bad and we have no interest in it. We are solid and we expect the same. We want to enjoy the lesson and hope you enjoy it too. If you're a beginner, you'll know something new. Other experiences, feelings, excitement and more.
We can also engage our comet 22,162,62,3. She makes hands work, oral, sexual intercourse. She can even saddle you. All with protection.

Possible practices - forced nudity, fastening, hanging, prostate irritation, hard throat, asphyxia by Madam wedge, clamps, wax, spanking. Mens anal and Strapon, you can even be in ladies' clothes - some clothes we also borrow, footfetish, penis and testicles and various troubles, piss, licking madams pussy and anal to her orgasm, psychical humiliation and more. Also possible extreme practices under other conditions – mens analfist, foot anal, needles, catheters, menzes.

Order a lesson at least a day in advance.

Height
173 cm
Weight
65 kg
Breast size
2
Languages
cbparbdsm@seznam.cz

What can I do for You?

69
Anal sex
✔ BDSM
✔ Bondage
Deep throat
Accompaniment
Erotic massages
Escort
Fisting
✔ Footfetish
Classic
Lesbi show
Kissing
Massage
✔ Prostate massage
✔ Masturbation
✔ Male anal sex
Oral sex
Oral sex without protection
✔ Perverse
✔ Piss
✔ Strap-on
✔ S/M
Sex on the phone

Availability / Opening hours (for brothels)

Monday
By appointment
Tuesday
By appointment
Wednesday
By appointment
Thursday
By appointment
Friday
By appointment
Saturday
By appointment
Sunday
By appointment
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.