Anita, 26 years
Prague 1
Girl’s phone number
+420 728 316 020
Verified

Anita, 26 years

Prague 1

Basic information about girl Anita

Do you like slim, good looking girl with sport body? Do you like nice, elegant, erotic underwear and high heels? Are you looking for a girl with girlfriend experience and an unwilling taste to enjoy moments together? Then I invite you to my private apartment for a pleasant relaxation associated with eroticism. My name is Anita, I am 25 years, likeable, temperament with brown hair. I like adventures, new experiences, experienced men who knows what they want. I also like imagination, playfulness. I enjoy being gently submissive but also be in charge. I can offer plesant company, massages, cuddling, gentle but also passionate classic and others on agreement, mutual sympathies, and taste. My only condition is to adhere to the principles of safe sex. Good mood and interest in your satisfaction goes without saying.

Ověřené foto

Height
167 cm
Weight
51 kg
Breast size
2
Languages

What can I do for You?

✔ 69
Anal sex
BDSM
Bondage
✔ Deep throat
✔ Accompaniment
✔ Erotic massages
Escort
Fisting
Footfetish
✔ Classic
Lesbi show
Kissing
✔ Massage
✔ Prostate massage
✔ Masturbation
Male anal sex
✔ Oral sex
Oral sex without protection
Perverse
Piss
Strap-on
✔ S/M
Sex on the phone

Availability / Opening hours (for brothels)

Monday
By appointment
Tuesday
By appointment
Wednesday
By appointment
Thursday
By appointment
Friday
By appointment
Saturday
By appointment
Sunday
By appointment
Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.