About the portal

We are a new brand which will help you to be noticed :-). We are bezpasaka.cz. Our goal is to make on-line advertising of clubs, escort services and night clubs more clear and simple. No more difficult terms and conditions or expensive prices and packages. Everything is clear and straightforward. We pay close attention to the quality of the content and pride ourselves in taking exceptional care of our advertisers. We are not just another on-line list of private apartments.

You will find the most beautiful girls and the best night clubs in the Czech Republic on our website. There is something for everyone. Don’t hesitate and experience it yourself!

 

Account number

2501143965/2010

 

Contact

info@bezpasaka.cz
+420 736 134 843

Enter is allowed only if you're above 18
You are about to enter site with adult content. By clicking, you agree to our terms.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

Do you have a question or would you like to get more information?
Contact us!

We will answer your queries within 24 hours.
We will not disclose your data to any third parties.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.